ارتباط با ما

درباره ما

درباره ما about as

شرکت پژواک تابان افق (سهامي خاص) با هدف ارائه مشاوره طراحي و اجراي مطلوب و هر چه بهتر در زمينه تجهيزات حرفه اي صدا ، نور،تصوير و دکوراسيون سالن هاي همايش، آمفي تئاترها، سالنهاي سينما و کنفرانس به ارگانها و نهادهاي دولتي و خصوصي وکليه خريداران خود در تاريخ سي و يکم خرداد ماه هزار و سيصدو نود با پشتوانه تجربه دوازده ساله مديريت شرکت در اين زمينه در اداره ثبت شرکت ها و مالکيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است. 

همکاري سازنده بين طراحان، مديران پروژه و متخصصان اجرايي شرکت درکي عميق از چرخه اجراي پروژه را براي اين مجموعه به ارمغان آورده که موجب اجراي بي عيب و نقص تمامي مراحل کار گرديده و رضايت مندي کارفرمايان محترم را به دنبال داشته است.

تجهیز سالن همایش

اين شرکت با اجراي بيش از ۲۰۰ پروژه در نقاط مختلف کشور و برخي از کشورهاي همسايه توانسته است تکنسين هايي را آموزش دهد که توانايي تجهيز هر نوع پروژه اي از سالنهاي کنفرانس کوچک گرفته تا سالنهاي همايش عظيم چند منظوره را دارا مي باشند، 

از آنجا که اين شرکت يک مجموعه کامل طراحي و اجرا است در کنار پروژه کارفرمايان از ابتداي مشاوره و طراحي تا نقطه پاياني اجرا و تحويل باقي خواهد ماند که موجب صرفه جويي در هزينه ها و زمان از طريق کاهش نفر ساعت کاري و همچنين افزايش کارآمدي خواهد شد.

تجهیز سالن کنفرانس

شرکت پژواک تابان افق تاکيد ويژه اي بر به کارگيري متدهاي جديد طراحي ، افزايش تبادلات تکنيکال، بهبود سطح کيفي کارهاي انجام شده تا سطح استانداردهاي جهاني و افزايش همکاريهاي بين المللي با شرکت هاي معتبر جهاني داشته که ناشي از ديدگاه مبتکرانه و اهداف جهاني سازي اين مجموعه مي باشد. 

دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله سالن کنفرانس امام رضا

علاوه بر موارد فوق پژواک تابان افق نماينده انحصاري برخي از برندهاي معتبر آسيايي و اروپايي در زمينه تجهزات کنفرانس، صوت و نورپردازي را دارا بوده که موجب تضمين کيفيت و اصالت اجناس مصرفي در پروژه ها بوده و از طرفي تعهدي بزرگ را براي اين مجموعه به وجود مي آورد. 

اسناد نمایندگی BXB
اسناد نمایندگی BXB

در خلال سال هاي گذشته ما با اجراي پروژه هاي گوناگون به بهترين نحو ،از شهرت و اعتبار خود به عنوان يکي از شرکت هاي پيشرو در زمينه تجهيز سالنهاي همايش و کنفرانس صيانت نموده ايم،با بهره گيري از آخرين تکنولوژي ها و آگاهي کامل از نياز مشتري اين مجموعه قادر به طراحي و تجهيز کلاسهاي گوناگون پروژه ها از متوسط تا پيشرفته مي باشد.

با در اختيار داشتن امتيازات و نکات پيش گفته و تجارب طولاني مدت شرکت پژواک تابان افق قادر به پاسخگويي نيازهاي روز افزون در سطح ملي و فرا ملي است.