درباره BXB

مجله پرو آدیو مئا (PRO AUDIO MEA) که یکی از مشهورترین مجله های تخصصی در زمینه تجهیزات سالنهای کنفرانس است از شرکت پژواک تابان افق بعنوان نماینده انحصاری برند BXB تایوان اشاره کرده و اینگونه می نویسد:

کمپانی BXB ، پژواک تابان افق را به عنوان نماینده انحصاری خود در ایران، آذربایجان، ارمنستان، ترکمنستان، کردستان و عراق منصوب کرده است. 

با وجود اینکه پژواک تابان افق PTO ازسال 2012 برای این کمپانی تایوانی (BXB) شناخته شده است اما اخیراً انتصاب PTO بعنوان نماینده نهایی شده است.

شرکت پژواک تابان افق طراحی مشاوره و اجرای صوت نور تصویر و دکوراسیون و تجهیز سالن همایش , کنفرانس ,آمفی تئاتر , سینما

خانم زولزایا اردنچیمگ توضیح داد: ما قرداد همکاری را امضا کرده ­ایم که این هم به نفع مشتریان ما و هم به نفع مصرف کنندگان نهایی محصولات ما در ایران است. کمپانی P.T.O با سازماندهی خوب وداشتن تمرکز قوی بر روی تجهیز سالن کنفرانس بخش­های دولتی، آموزشی و بازرگانی عملکرد بسیار حرفه ای دارد. 

سطح کیفی خدمات ارائه شده توسط این کمپانی واقعاً ما را تحت تأثیر قرار داد. این کمپانی PTO با در اختیار داشتن بیش از 35 نفر نیروی متخصص در بخش­های مشاوره و اجرا، نه تنها به دنبال طراحی دقیق در ابتدای پروژه­ ها است بلکه کلیه مراحل انجام پروژه را  از ابتدا تا اجرا نیز به خوبی انجام می­دهد.

تنها نمایندگی BXB در ایران

مدیر عامل شرکت PTO، جناب آقای محمد جواد آقا شیری: ما بسیار از این خبر (انتصاب بعنوان نماینده انحصاری کمپانی BXB)خرسندیم. سالها با کمپانی BXB همکاری داشته ­ایم و مشتریان ما نه تنها از کیفیت خوب محصولات این کمپانی (BXB) بلکه از قیمت مناسب آنها بسیار راضی هستند.