ارتباط با ما

تجهیزات مقرون به صرفه

 

مقایسه بودجه با منابع مالی یک پروژه متناسب با خصوصیات آن پروژه روش بسیار خوبی برای مدیریت پروژه است. 

مسائل مهمی که در این مورد باید دیده شود به عنوان مثال مؤلفه های مانند بازه زمانی، زمان ساخت، زیرساخت سیم کشی، برنامه های نگهداری، پرسنل و بودجه است.

تیم طراحی و ساخت باید بتوانند با در نظر گرفتن بودجه و بازه زمانی انجام پروژه، طراحی واقع بینانه ای را ارائه کنند تا در نهایت یک پروژه سالن همایش به صورت موفقیت آمیز به اتمام برسد. 

استفاده از تجهیزات مقرون به صرفه لزوماً به معنای یک طراحی ضعیف نیست زیرا در یک طراحی هوشمندانه می توان از حداکثر منابع مالی به صورت بهینه استفاده کرد، اما مانند اکثر زمینه های هنری دیگر، جزئیات است که تفاوت را ایجاد می کند.

تجهیزات مقرون به صرفه

شرکت پژواک تابان افق با اجرای بیش از ۲۰۰ پروژه در نقاط مختلف کشور و برخی از کشورهای همسایه با پشتوانه بیش از ۲۰ سال سابقه مدیریت خود در زمینه مشاوره طراحی و تجهیز سالن های همایش، کنفرانس، سینما و آمفی تئاتر افتخارتجهیز هر نوع پروژه ای از سالنهای کنفرانس کوچک گرفته تا سالنهای همایش عظیم را در کارنامه درخشان خود دارد.

این شرکت یک مجموعه کامل طراحی و اجرا بوده و در کنار پروژه کارفرمایان از ابتدای مشاوره و طراحی تا نقطه پایانی اجرا و تحویل باقی خواهد ماند که موجب صرفه جویی در هزینه ها و زمان از طریق کاهش نفر ساعت کاری و همچنین افزایش کارآمدی خواهد شد.