پروژه‌های شرکت پژواک تابان افق

پروژه طراحی سالن همایش دانشگاه خوارزمی توسط پژواک تابان افق
طراحی، اجرا و تجهیز سالن های همایش و آمفی تئاتر

انواع سالن‌های خلاقانه برای انواع رویدادها

افتخار شرکت پژواک تابان افق داشتن تیم اجرایی خلاق و سخت کوش است که در زمان اجرای پروژه های سالن آمفی تئاتر، همایش، کنفرانس، سینما همواره با جدیت به دنبال ایجاد فضایی خلاقانه، مدرن و با کیفیت مطلوب هستند. در تمامی این سال ها اولین هدف تیم اجرایی به دست آوردن رضایت کامل کارفرمایان عزیز بوده است.

طراحی، اجرا و تجهیز سالن های کنفرانس

اجرای محیطی مدرن برای جلسات مهم

با توجه به لزوم داشتن اتاق کنفرانس در تمامی ارگان ها، ما به کارفرمایان عزیز تضمین سالن های کنفرانسی با کیفیت مطلوب، ایجاد فضایی امن و آکوستیک با بهترین تجهیزات صوتی و تصویری را می دهیم.

پروژه طراحی سالن کنفرانس دانشگاه ع
طراحی، اجرا و تجهیز سالن های سینما

اجرای محیطی مدرن و آرامش‌بخش برای گذراندن بهترین لحظات در کنار عزیزانتان

محیطی دلنشین و صمیمی برای گذراندن بهترین لحظات زندگی در کنار کسانی که دوستشان دارید و تماشای فیلمی که به آن علاقه دارید با مدرن ترین و با کیفیت ترین تجهیزات روز دنیا، با اجرای سالن های سینمای عمومی و خصوصی توسط تیم اجرایی پژواک تابان افق امکان پذیر است.

طراحی، اجرا و تجهیز اماکن مذهبی

اجرای تخصصی اماکن مذهبی برای لحظاتی عرفانی

گذراندن بهترین لحظات شما عزیزان در مکانی آرام، دلنشین و مجهز برای کسب رضایت معنوی در خلوت خود با اجرای تخصصی تیم پژواک تابان افق امکان پذیر است.

تجهیز اماکن ورزشی | پروژه تجهیز صوت استادیوم 13000 نفری سلیمانیه عراق​ توسط پژواک تابان افق
طراحی، اجرا و تجهیز مراکز ورزشی

اجرای حرفه ای مراکز ورزشی با امکانات مدرن و پیشرفته

ورزشکاران، مدال آوران و تمامی افرادی که در عرصه های ورزشی فعالیت دارند به این امر واقف‌اندکه در جهت رسیدن به موفقیت های ورزشی مراکزی با طراحی خلاقانه، تجهیزات صوت و تصویر پیشرفته می‌تواند بسیار در روحیه ورزشکار تاثیرگذار باشد و باعث افزایش عملکرد شود.

افتخار شرکت پژواک تابان افق داشتن تیم اجرایی خلاق و سخت کوش است که در زمان اجرای پروژه‌های سالن همایش، آمفی تئاتر، سینما و کنفرانس همواره با جدیت به دنبال ایجاد فضایی خلاقانه، مدرن و با کیفیت مطلوب است.

اسکرول به بالا