خدمات حرفه‌ای شرکت پژواک تابان افق

شرکت پژواک تابان افق با 13 سال سابقه درخشان و در اختیار داشتن کادر فنی، با تجربه و سابقه کاری 20 ساله در مباحث معماری و تجهیزات الکتریکال در زمینه ساخت سالن همایش، تجهیز سالن‌ کنفرانس، طراحی سالن آمفی تئاتر، طراحی و ساخت سینما خصوصی، یکی از برترین و معتبرترین شرکت ها در این حوزه در کشور فعالیت می‌نماید.

گروه مهندسی پژواک تابان افق با بهره گیری از دانش فنی، تجربه عملی و همکاری با برندهای مشهور جهانی، توانسته است پروژه های متنوعی را با استانداردهای بین المللی و قیمت رقابتی انجام دهد. شرکت از مراحل مشاوره و طراحی سالن آمفی تئاتر و دیگر سالن‌ها، تا  مراحل ساخت، تجهیز و پشتیبانی، همراه شما عزیزان می‌باشد و به رضایت شما اهمیت می‌دهد. نگاه مدیران برآن است تا با نوآوری و خلاقیت، خدمات خود را بهبود بخشیده و از رضایت مشتریان، به عنوان سرمایه اصلی خود حفاظت کند. این مجموعه مفتخر است که با سازمان‌ها، شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، موسسات فرهنگی و هنری و افراد مختلف همکاری داشته و آثار ماندگاری را به یادگار بگذارد.

ساخت سالن همایش با استاندارد جهانی

بالغ بر 350 پروژه ساخت سالن همایش و انواع دیگر سالن ها در سطح کشور طی دهه‌ی اخیر، دریافت تقدیرنامه های فراوان از ارگان‌ها و سازمان‌های معتبر، رضایت مشتریان، عدم نیاز کاربران به تعمیرات و رفع عیب احتمالی محصولات و اقلام اجرا شده، تصدیقی بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط این شرکت می‌باشد.

تیم بازرگانی، فنی و اجرایی این شرکت آماده است تا نیازهای شما را در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت و تجهیز سالن همایش، آمفی تئاتر، طراحی سینما خصوصی و کنفرانس برآورده نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای مجموعه، می‌توانید به وبسایت شرکت مراجعه کنید و با شماره تلفن های موجود، تماس حاصل فرمایید.

حوزه فعالیت شرکت پژواک تابان افق عبارتنداز:

مشاوره، طراحی، ساخت، نظارت، تجهیز دکوراسیون، تجهیز سیستم های حرفه‌ای صدا، تصویر، نور تخصصی و نور عمومی، اجرای تاسیسات مکانیکی، اطفاء و اعلام حریق سالن همایش، آمفی تئاتر، سینما خصوصی و کنفرانس همچنین تجهیز سیستم صوتی اماکن ورزشی و تجهیز سیستم صوتی اماکن مذهبی

آشنایی با فرآیند اجرای پروژه ها توسط شرکت پژواک تابان افق (صفر تا صد مراحل) می‌تواند باعث اعتماد و همراهی شما عزیزان با این مجموعه باشد.